Press enter to begin your search

Śnieżynka na szydełku

Śnieżynka na szydełku to delikatna i elegancka ozdoba na choinkę! Możesz użyć ją też w stoiku, albo jako dowolnie inny element świątecznego wystroju. Wierzę, że świąteczne dzierganie wprawi Cię w pozytywny nastrój i da mnóstwo radości! Dołącz tę śnieżynkę do swojej szydełkowej rodziny, a jeśli to Twoja pierwsza ozdoba choinkowa robiona na szydełku, nie się nie martw! W filmie tłumaczę wszystko dokładnie krok po kroku.

Śnieżynka na szydełku

Co będzie Ci potrzebne?

Do zrobienia tej gwiazdki potrzebujesz kordonek dowolnego koloru, cienkie szydełko, igłę, nici oraz wszystko, co będzie potrzebne do blokowania gwiazdek. Jeśli nie wiesz jak usztywnić swoje śnieżynki – to zapraszam Cię do mojego wpisu: Jak usztywnić gwiazdkę zrobioną na szydełku? Dowiesz się z niego nie tylko jak usztywnić swoją gwiazdkę, ale także jak o nią dbać, by służyła Ci przez długie lata oraz czego używać, żeby nie zniszczyć ozdoby rdzą. Zapraszam do czytania i życzę przyjemnego dziergania i blokowania!

Śnieżynka na szydełku – film

Gdzie mogę znaleźć więcej filmów ze śnieżynkami?

Na tym blogu i nie tylko! Przygotowałam wiele innych filmików z różnymi świątecznymi ozdobami do wykonania na szydełku. Pamiętaj, że jeśli odpowiednio o nie zadbasz, to takie ozdoby zostaną z Tobą na lata, a co roku możesz przecież wzbogacać swoją kolekcję jeszcze bardziej!

Tutaj znajdziesz linki do innych ozdób, które możesz wykonać na szydełku:

Zapraszam też do obserwowania mojego kanału na YouTube JULECZKOWNIA.

3 komentarze

Post a Comment