Press enter to begin your search

Ozdoba choinkowa na szydełku

Ozdoba choinkowa na szydełku, to bardzo delikatna i subtelna dekoracja. Samo jej robienie to czas na relaks i doskonała okazja do wczucia się w świąteczny nastrój. Takie gwiazdki i śnieżynki pięknie przyozdobią nie tylko choinkę, ale także stroiki, okna i świąteczne wieńce. Jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać, posłużą Ci przez długie lata i za każdym razem tak samo będą cieszyć oko. Zapraszam do oglądania i wspólnego dziergania!

Ozdoba choinkowa na szydełku

Co będziesz potrzebować?

Do zrobienia tej gwiazdki potrzebujesz kordonek dowolnego koloru, cienkie szydełko, igłę, nici oraz wszystko, co będzie potrzebne do blokowania gwiazdek. Jeśli nie wiesz jak usztywnić swoje śnieżynki – to zapraszam Cię do mojego wpisu: Jak usztywnić gwiazdkę zrobioną na szydełku? Dowiesz się z niego nie tylko jak usztywnić swoją gwiazdkę, ale także jak o nią dbać, by służyła Ci przez długie lata oraz czego używać, żeby nie zniszczyć ozdoby rdzą. Zapraszam do czytania i życzę przyjemnego dziergania!

Ozdoba choinkowa na szydełku

Jeśli chcesz więcej szydełkowych ozdób…

Nie ma problemu! Przygotowałam wiele innych filmików z różnymi świątecznymi ozdobami do wykonania na szydełku. Pamiętaj, że jeśli odpowiednio o nie zadbasz, to takie ozdoby zostaną z Tobą na lata, a co roku możesz przecież wzbogacać swoją kolekcję jeszcze bardziej!

Tutaj znajdziesz linki do innych ozdób, które możesz wykonać na szydełku:

Zapraszam też do obserwowania mojego kanału na YouTube JULECZKOWNIA.

2 komentarze

Post a Comment