Press enter to begin your search

Kolekcja Dzieci Kwiatów – włóczki JuleczkowniaYarn maj 2020

Kolekcja Dzieci Kwiatów – włóczki JuleczkowniaYarn maj 2020

Włóczki farbowane w maju to bawełna 100%. Motki mają po 50g i mają około 170m. Idealne na szydełko lub druty w okolicach 3mm. Włóczka jest mięciutka i taka kochana i przyjemna! Oto zdjęcia włóczki JuleczkowniaYarn z maja 2020.

Kolekcja Dzieci Kwiatów

Dlaczego taka kolekcja? Spójrzcie sami – tęcza, hippi, boho – to wszystko aż wycieka z tych ślicznych motków. Po 3 miesiącach siedzenia w zamknięciu totalnie potrzebowałam zajęcia, które da mi chociaż ułudę wolności i swobody. Powiew świeżości i niezależności… Włóczki jak marzenia.

BOHO

Na pierwszy ogień idzie delikatny melanż kolorystyczny. Kolory przeplata szary kolor dający efekt sznurka. Kojarzy mi się z sukienkami, falbankami, frędzelkami, wiatrem we włosach, głębokim oddechem, marzeniami i bezkresem drogi, która nie ma ustalonego celu…

MOCNE BOHO

Bo dwa motki BOHO wyszły super kolorystyczne 😀 Musiałam je dać oddzielnie, żeby się nie myliły.

MGŁAWICA

Bo takie było moje pierwsze skojarzenie – kosmos, rozmycie, rozwianie, niestabilny układ. Później miałam jednak drugie myśli i naszło mnie na refleksję o wianku z kwiatów. Taki delikatny róż który wydobywa się z połączenia niebieskiego i czerwonego. Delikatność i wdzięk w każdym centymetrze.

JuleczkowniaYarn

KWAŚNE LODY

Ten letni dzień, kiedy wracając boso z plaży w zwiewnej sukience zarzuconej na strój kąpielowy (nadal mokry), podchodzisz do drewnianej budki i prosisz o sorbet z cytryn, mięty i limonki. Myślisz o tym jak cudowny był dzisiaj dzień, wiatr muska nieuczesane włosy, spoglądasz na wysokie sosny, których szum nadal zagłusza morze kołyszące się w oddali… I wzdychasz sama do siebie myśląc, że tak mogło by być wiecznie. A potem bierzesz swoje lody i zdobywasz świat. Albo właśnie… Już wcale nie musisz.

JuleczkowniaYarn

PLAMA PO OLEJU

Już kiedyś udało mi się zrobić podobne połączenie kolorystyczne, ale na innej bawełnie. Szalenie się cieszę, że udało się to powtórzyć, bo kolor cieszył się dużym zainteresowaniem – to znaczy, że te kolory do Was przemawiają i dają Wam mnóstwo radości z dziergania – a dokładnie o to przecież chodzi we włóczce!

JuleczkowniaYarn

TĘCZOWA

To zdecydowanie kolejna moja ulubiona, bo w tej kolekcji absolutnie każda jest moją ulubioną. Przejścia są gładkie, przyjemne dla oka, a zarazem całość jest taka mocna i wyrazista! Intensywność tych kolorów to esencja radości i spełnienia. Zdecydowanie.

JuleczkowniaYarn

HIPPIE

W sumie to ona była pierwsza. Pierwsza, która powiedziała mi – Julka, idziesz w dobrym kierunku. Jest rozmazana, niewyraźna, nieintensywna. W głowie zaczęły mi się układać listy piosenek, które powinnam słuchać malując te włóczki. Przeniosłam się w jakiś nierealny wymiar. Poniosło mnie do alternatywnej rzeczywistości, w której mam rozwiane włosy do pasa, zwiewną sukienkę, ciężkie buty i bujam nogami z wysokiego, stromego zbocza góry. Pozwalam, żeby Słońce spaliło mi twarz, pozwalam sobie na beztroskę i zdecydowanie nie myślę o jutrze.

JuleczkowniaYarn

KARUZELKA

Za tę nazwą odpowiedzialny jest mój mąż, nie do końca wiem dlaczego. Może kojarzy mu się z tymi karuzelami, co dzieci jeżdżą w kółko na konikach? Macie w głowie tę karuzelkową muzyczkę?

JuleczkowniaYarn

SPEKTRUM

Jaka ona jest piękna! W ogóle zdjęcia tego nie oddają! Cała żółta z paskiem tęczy o perfekcyjnych przejściach! Zakochałam się totalnie. Zwłaszcza, że żółty jest nieregularny, ciapkowany, ma takie małe przebarwienia złota… To będzie szaleństwo! Jest idealna.

JuleczkowniaYarn

PRYZMAT

Już wiem, że to jest całkowity hit! Bałam się takiej białej. Bałam się, że ta tęcza to za mało, że za dużo bieli, ale dostałam już całe mnóstwo wiadomości, że to jest dokładnie to! Strzał w 10! Jestem nią zachwycona, boję się, że dla mnie nie zostanie…

JuleczkowniaYarn

Włóczki JuleczkowniaYarn

Co dalej? Dalej czekam na wełnę, która idzie do mnie drugi miesiąc z zagranicy. Myślę jeszcze nad bawełną, korzystając z letnich miesięcy. Chciałabym też zainwestować w jakieś fajne koszulki. Zobaczymy gdzie mnie poniesie. Póki co włóczki JuleczkowniaYarn nabierają jakiejś systematyczności sprzedaży i to mnie cieszy najbardziej.

No Comments

Post a Comment