Press enter to begin your search

Jak zrobić taką gwiazdkę?

Jak zrobić taką gwiazdkę?

Jeśli zastanawiasz się jak zrobić taką gwiazdkę, to jesteś w dobrym miejscu i w dobrych rękach! Już za chwilę zobaczysz filmik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy etap powstawania takiej uroczej śnieżynki na szydełku. Mam nadzieję, że miło wspólnie spędzimy czas, a każda kolejna śnieżynka będzie wychodziła Ci coraz szybciej. Ostrzegam! To bardzo wciąga i nie zdziw się jeśli już niebawem cały Twój dom będzie przyozdobiony świątecznymi, dzierganymi ozdobami. Zaczynajmy!

Jak zrobić taką gwiazdkę

Co będzie mi potrzebne?

Do zrobienia tej gwiazdki potrzebujesz kordonek dowolnego koloru, cienkie szydełko, igłę, nici oraz wszystko, co będzie potrzebne do blokowania gwiazdek. Jeśli nie wiesz jak usztywnić swoje śnieżynki – to zapraszam Cię do mojego wpisu: Jak usztywnić gwiazdkę zrobioną na szydełku? Dowiesz się z niego nie tylko jak usztywnić swoją gwiazdkę, ale także jak o nią dbać, by służyła Ci przez długie lata oraz czego używać, żeby nie zniszczyć ozdoby rdzą. Zapraszam do czytania i życzę przyjemnego dziergania i blokowania!

Jak zrobić taką gwiazdkę? – film

Chcesz spróbować innych śnieżynek?

Przygotowałam także wiele innych filmików z różnymi świątecznymi ozdobami do wykonania na szydełku. Śnieżynkami i gwiazdkami możesz udekorować drzewko, albo stroik, zawiesić w oknie, albo wykorzystać jako inny element świątecznego wystroju. Takie ozdoby zostaną z Tobą na długie lata, a co roku możesz przecież wzbogacać swoją kolekcję jeszcze bardziej!

Tutaj znajdziesz linki do innych ozdób, które możesz wykonać na szydełku:

Zapraszam też do obserwowania mojego kanału na YouTube JULECZKOWNIA.

No Comments

Post a Comment