Press enter to begin your search

Gwiazdka na szydełku – krok po kroku

Gwiazdka na szydełku wcale nie jest taka trudna! Pokażę Ci krok po kroku, jak ją zrobić. Ta prześliczna, świąteczna ozdoba jest wyjątkowo delikatna i subtelna. Po za tym robi się ją przerabiając na szydełku tylko dwa rzędy! Mam nadzieję, że wspólne dzierganie wprowadzi Cię w świąteczny nastrój i pozwoli cieszyć się cudownie przyozdobionym domem!

Gwiazdka na szydełku - krok po kroku

Gwiazdka na szydełku – co będzie potrzebne?

Do zrobienia tej gwiazdki potrzebujesz kordonek dowolnego koloru, cienkie szydełko, igłę, nici oraz wszystko, co będzie potrzebne do blokowania gwiazdek. Jeśli nie wiesz jak usztywnić swoje śnieżynki – to zapraszam Cię do mojego wpisu: Jak usztywnić gwiazdkę zrobioną na szydełku? Dowiesz się z niego nie tylko jak usztywnić swoją gwiazdkę, ale także jak o nią dbać, by służyła Ci przez długie lata oraz czego używać, żeby nie zniszczyć ozdoby rdzą. Zapraszam do czytania i życzę przyjemnego dziergania i blokowania!

Gwiazdka na szydełku – krok po kroku

Inne filmy z gwiazdkami i śnieżynkami

Przygotowałam także wiele innych filmików z różnymi świątecznymi ozdobami do wykonania na szydełku. Śnieżynkami i gwiazdkami możesz udekorować drzewko, albo stroik, zawiesić w oknie, albo wykorzystać jako inny element świątecznego wystroju. Takie ozdoby zostaną z Tobą na długie lata, a co roku możesz przecież wzbogacać swoją kolekcję!

Tutaj znajdziesz linki do innych ozdób, które możesz wykonać na szydełku:

Zapraszam też do obserwowania mojego kanału na YouTube JULECZKOWNIA.

1 Comment

Post a Comment