Press enter to begin your search

Gwiazdka do zrobienia na szydełku

Ozdoby świąteczne na szydełku sprawdzą się w stroikach świątecznych oraz na choince. Przyozdobią dom, a Tobie pomogą wczuć się w świąteczną atmosferę. Ta gwiazdka do zrobienia na szydełku jest nieco trudniejsza niż inne, ale myślę, że spokojnie sobie poradzisz! Zapraszam do oglądania filmu i wspólnego dziergania śnieżynek i gwiazdeczek!

Gwiazdka do zrobienia na szydełku

Co będzie potrzebne?

Uszykuj sobie kordonek w dowolnym kolorze – do świątecznych ozdób szczególnie polecam te z połyskliwą, metaliczną nitką. Do tego odpowiednio małe szydełko. Igła przyda się do schowania nitek.

Gwiazdka do zrobienia na szydełku – film

Jak usztywnić gwiazdkę?

Jeśli nie wiesz jak usztywnić swoje śnieżynki – to zapraszam Cię do mojego wpisu: Jak usztywnić gwiazdkę zrobioną na szydełku? Dowiesz się z niego nie tylko jak usztywnić swoją gwiazdkę, ale także jak o nią dbać, by służyła Ci przez długie lata oraz czego używać, żeby nie zniszczyć ozdoby rdzą. Zapraszam do czytania i radosnego blokowania ręcznie robionych ozdób!

Gdzie mogę znaleźć więcej filmów ze śnieżynkami?

Na tym blogu i nie tylko! Przygotowałam wiele innych filmików z różnymi świątecznymi ozdobami do wykonania na szydełku. Pamiętaj, że jeśli odpowiednio o nie zadbasz, to takie ozdoby zostaną z Tobą na lata, a co roku możesz przecież wzbogacać swoją kolekcję jeszcze bardziej!

Tutaj znajdziesz linki do innych ozdób, które możesz wykonać na szydełku:

Zapraszam też do obserwowania mojego kanału na YouTube JULECZKOWNIA.

No Comments

Post a Comment